У ОП повідомили, що на переговорах дійшли згоди щодо гуманітарних коридорів для евакуації мирного населення

Суспільство | 00:00, 4.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Переговори з Росією не дали бажаного для української сторони результату. Однак сторони досягли розуміння щодо організації гуманітарних коридорів.
Про це заявив на брифінгу радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, передає 061
"На превеликий жаль, ми не отримали тих результатів, на які розраховували. Єдине – обговорили досить докладно гуманітарний аспект, тому що чимало міст зараз перебувають у оточенні, там драматична ситуація з продуктами, медикаментами, евакуацією", – сказав він.
Подоляк зачитав комюніке після переговорів. У ньому йдеться про те, що сторони досягли розуміння про спільне забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного населення, доставки медикаментів та продуктів у місця найбільш запеклих боїв з можливістю тимчасового припинення вогню в районах евакуації.
"Тобто не скрізь, а лише у тих місцях, де будуть гуманітарні коридори, можливо, буде припинення вогню на час проведення евакуації", – пояснив Подоляк.
За його словами, для цього найближчим часом будуть організовані спеціальні канали комунікації і будуть сформовані «логістичні» процедури.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Василівці формується гуманітарний коридор, бої то закінчуються, то починаються знову
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: