«У нього є точно лобісти»: політолог Фесенко розповів про можливий обмін експрезидента «Мотор Січ» Богуслаєва

Політика | 18:06, 13.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

Питання oбміну кoлишньoгo президента Мoтoр Січі В’ячеслава Бoгуслаєва майже вирішене.
Прo це пoвідoмив пoлітoлoг Вoлoдимир Фесенкo в ефірі радіo «NV», передає 061.
&laquo;Є певні обставини, що пов&rsquo;язані з російською стороною. Можливо, ще узгоджується ціна обміну. На скільки наших людей будуть міняти Богуслаєва. <…> Оприлюднення інформації про те, що Богуслаєв дав згоду на обмін, це, я думаю, юридична передумова для обміну, це вже інформаційна підготовка&raquo;, &mdash; розповів Фесенко.
З іншого боку, вважає він, це певний зондаж громадської думки: як поставляться до такого обміну?
&laquo;Завжди, коли відбувається обмін таких відомих людей, виникає певна дискусія. Чи треба міняти, чи не треба. Є критики завжди. Тому, про всяк випадок, влада робить попередні кроки для того, щоб інформаційно підготувати публіку до самого факту обміну&raquo;, &mdash; пояснює політолог.
Водночас він припускає, що Богуслаєв менш цінний для Кремля, ніж нардеп-зрадник Віктор Медведчук.
&laquo;Трішки менш цінний. Медведчук був цінний в політичному сенсі. Він був головним суб’єктом дій в інтересах Росії в Україні. Зв&rsquo;язки у нього залишились певні. Плюс особиста близькість Медведчука не лише до Путіна &mdash; у нього давні близькі стосунки (вже 20 років, як мінімум) з Медведєвим, колишнім президентом Росії. А Медведчук з Медведєвим зблизились, коли обидва були керівниками адміністрації: Медведєв &mdash; у Путіна, а Медведчук &mdash; у Кучми. І дружина Медведєва &mdash; кума родини Медведчуків. Путін &mdash; кум, а Світлана Медведєва &mdash; кума&raquo;, &mdash; проаналізував політолог.
Такі особисті зв&rsquo;язки, на думку Фесенка, відіграли далеко не останню роль під час обміну Медведчука, чого немає у Богуслаєва.
&laquo;Цінність Богуслаєва, я думаю, що відносна. Тут, ймовірніше, буде працювати знак подяки &mdash; він все ж був там давнім партнером, якось співпрацював з росіянами. Плюс у нього є точно лобісти в певних російських державних структурах і в бізнесі. Не виключаю, що в таких випадках хтось в Росії ще отримає певні гроші за те, що буде сприяти такому обміну. Тому що для Богуслаєва важливо вийти з в&rsquo;язниці&raquo;, &mdash; зазначив експерт.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що експрезидент &laquo;Мотор Січі&raquo; В&rsquo;ячеслав Богуслаєв, який нині перебуває в СІЗО, попросив включити його в список на обмін з рф.&nbsp;
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: