У Мелітополі за викрадених місцевих мешканців у їх родичів вимагають кошти за повернення рідних

Суспільство | 14:55, 27.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

У полоні перебувають сотні мешканців Мелітополя. До людей застосовують психологічний та фізичний тиск — катують струмом, б’ють, ув’язнюють тижнями, а іноді навіть місяцями. Вимагають визнаватись у «протиправній діяльності», приховуванні зброї, називати прізвища інших своїх «спільників».
Про це повідомляє місцеве видання «РІА-Мелітополь», передає 061
Окупантам насправді байдуже, яку позицію займає ув’язнена людина, ким працює і яких політичних поглядів дотримується. Якщо хтось потрапив під їхнє жорно, то вийти на волю без моральних, фізичних чи матеріальних втрат вдається дуже рідко. Якщо раніше викрадали лише чоловіків, то зараз у полон потрапляють і жінки, і навіть діти.
Крім так званих «політичних» ув’язнених у окупантів є ще один великий напрямок діяльності – викрадення заради грошей. Наприклад, наприкінці квітня у смт. Веселе пройшла ціла серія викрадень. Тоді викрали одразу декількох чоловіків. Причому, одних швидко відпустили, а інших з невідомих причин тримають у заручниках донині.
Як виявилось, стандартна такса окупантів по району за звільнення ув’язненого під будь-яким приводом людини – 50 тисяч гривень. Ці гроші вимагають сплатити самим бранцям або їхнім родичам. А якщо ні, то в ув’язненні можна просидіти дуже довго.
У Мелітополі останнім часом просто безконтрольно беруть у полон чоловіків, триматимуть добу і менше. Якщо раніше "перевагу" віддавали активістам, чиновникам та учаснику АТО, то тепер у йдуть усі поспіль. Так звана "народна міліція" звозить усіх до комендатури, де сидить загін так званих V. За словами очевидців, які побували в казематах ізолятора, ув’язнених там катують струмом — до пальців рук приставляють дроти. Здебільшого вимагають гроші, бізнес…
Раніше ми писали про те, що аналогічна ситуація в Енергодарі, де окупанти викрадають людей і вимагають за їх звільнення 50 тисяч гривень
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: