У Мелітополі відновили видачу інсуліну для хворих на цукровий діабет, але для дорослих його вистачить лише на 7 днів

Суспільство | 20:05, 9.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Мешканцям Мелітополя та об’єднаного Мелітопольського району розпочали видавати інсулін. Хворі на діабет 1-го типу від сьогодні можуть отримати інсулін у "зеленій поліклініці".
Про це повідомили у прес-службі Мелітопольської міської ради, передає 061.
Для отримання інсуліну потрібно звернутись до лікаря-ендокринолога  у поліклініці та отримати рецепт. Інсулін за рецептом видають у комунальній аптеці на тому ж поверсі.
Директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Лілія Диріна зазначає, що всі діти забезпечені інсуліном на місяць, дорослі — на 7-10 днів (у залежності від необхідної дози).
«Ми намагаємося щодня підвозити медикаменти до нашої аптечної мережі, щоб вони могли безперебійно продавати медикаменти та знизити ажіотаж.  Заповненість полиць у комунальних аптеках становить приблизно 60%. Всіх дітей укрупненого мелітопольського району ми змогли забезпечити інсулінами на місяць, дорослих – на тиждень.
Окрім мешканців міста, інсулін сьогодні вже отримали мешканці Терпіння, Костянтинівки, Вознесенки, Веселого, Якимівки, Семенівської ОТГ та інших громад.
Щодо хворих на діабет 2-го типу, то вони будуть отримувати інсулін у другій черзі. Ця категорія пацієнтів, окрім інсуліну, може приймати таблетки для зниження рівня цукру у крові, а вони є в наявності в аптеках міста.

Нагадаємо, що до Енергодара із Запоріжжя вирушає колона з 5 вантажівок гуманітарної допомоги. У тому числі там є життєво важливі ліки, зокрема інсулін.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: