У Мелітополі окупанти затримали волонтерку, що складала списки мешканців для евакуації

Суспільство | 15:39, 3.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 2 квітня, у Мелітополі біля пожежної частини у парку затримали волонтерів, що записували бажаючих у списки на евакуацію до Запоріжжя.
Про це повідомляє видання «РІА-Мелітополь» та блогерка Тетяна Кумок, передає 061.
Відомо, що у цей день місцеві мешканці знов прийшли аби записатися в чергу на евакуацію. Російські військові підійшли до черги, аби дізнатися, чи не на мітинг тут збираються люди, коли вони отримали негативну відповідь, то поїхали. Але через деякий час повернулися і насильно розігнали чергу, а людей, які вели запис затримали і відвезли в невідомому напрямку.
«РІА-Мелітополь» повідомляє, що затримали волонтерку Наталю Чурсіну. Жінка була однією із організаторок формування колони для гуманітарного коридору.
«Нас розігнали окупанти і сказали тут більше не стояти. Наталю Чурсіну, у якої були списки, оточили та відвели. Її звинувачують у тому, що вона не займалася евакуацією, а переписувала дані маріупольців. Але це не правда. Вона лише допомагала формувати колону для виїзду. У зошиті писала номер, прізвище та приблизний вік людини, щоб людей похилого віку можна було посадити в автобус на сидіння» — повідомила очевидиця Євгенія.
Жінки-волонтери знають, що Наталю Чурсіну тримають у будівлі колишнього паспортного столу на вул. І. Алексєєва. Її обіцяли відпустити, але досі про Наталю нічого невідомо.
Також відомо, що у Мелітополі знову зник мобільний зв’язок і практично немає доступу до інтернету.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, як з окупованих міст Запорізької області виїздять люди
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: