У Мелітополі дипломи фейкового університету не будуть визнані жодними країнами

Суспільство | 17:19, 4.08.2022
 Поделиться

Поделиться в

В Мелітополі окупаційна влада захопила Таврійський державний агротехнологічний університет і Мелітопольський державний педуніверситет та на їх базі намагається створити, фейковий навчальний "заклад".
Про це сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.
За його словами, ця структура не буде визнана і дипломи, які абітурієнти зможуть отримати в цьому незрозумілому вузі, точно не будуть визнані Україною та жодною європейською країною. 
Федоров додав, що сьогодні у випускників з тимчасово окупованих територій є можливість вступити до українських вузів і для цього достатньо в електронному вигляді подати заяву на сайті університету і онлайн пройти співбесіду. 
"Наша мета, аби усі випускники шкіл, яких понад 600 в місті, вступили до українських вищих навчальних закладів. Наші вузи перереєстровані на території м. Запоріжжя і будуть працювати перший семестр в режимі онлайн", — сказав мер. 
Він додав, що до 8 серпня всі бажаючи мають подати заяви та вступити в українські вузи. 
Щодо навчання у школах, то буквально протягом тижня буде запропоновано формат навчання в усіх школах в режимі онлайн аби у дітей не було перерваного навчального процесу. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: