У Мелітополь окупанти забирають російські паспорти та видають довідки тим, хто брав участь у псевдореферендумі

Суспільство | 13:07, 9.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

На тимчасово окупованій території, де ворог оголосив евакуацію, припинили роботу "паспортні столи" та "міграційні служби". У тих, хто брав участь у псевдореферендумі та отримав російські паспорти, їх забирають та видають спеціальні довідки.
Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.
"Що стосується Мелітополя, то там ситуація в ці дні виглядає наступним чином: міграційна служба виїхала з того приміщення де була, спалила документи. Вороги вже другий день обходять мешканців, які брали участь у псевдореферендумі і забирають паспорти і дають спеціальну довідку, говорять виїжджати з окупації", — сказав він. 
Федоров додав, що ще тиждень без російського паспорту неможливо були жити в окупації і всіх змушують отримували їх отримувати. 
"Навіть якщо ти приходиш у лікарню, тобі не надають допомогу, а змушують отримати паспорт і лише після цього будуть надавати допомогу. Наразі ситуація двояка: на тих територіях, де ворог оголосив евакуацію, не змушують отримувати паспорти, а навпаки всі міграційні служби виїхали і наразі там не відбувається примусової паспортизації", — сказав він.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: