У лікарнях Запоріжжя 53 людини отримають допомогу з підтвердженим COVID

Суспільство | 21:12, 27.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Станом на сьогоднішній ранок у Запоріжжі отримують медичну допомогу 53 людини з діагнозом COVID-19.
Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, передає 061.
На час дії воєнного стану у Запоріжжі припинили роботу центри масової вакцинації, але бажаючі можуть вакцинуватися в одному з десяти пунктів щеплення, які функціонують у міських центрах первинної медико-санітарної допомоги.
Усі медичні співробітники працюють у посиленому режимі. Бригади медичних працівників надають невідкладну медичну допомогу людям, які їдуть до Запоріжжя із зони бойових дій та з окупованих територій. Найчастіше евакуйовані люди потребують допомоги через важкий стрес, через прояви гострої респіраторної вірусної інфекції, через переохолодження, через загострення хронічних захворювань (таких як гіпертонічні кризи або загострення бронхіальної астми), через вогнепальні поранення чи інфекційні захворювання. У разі потреби людей госпіталізують до лікарень.
Чотири лікарні хірургічного профілю готові надавати медичну допомогу як нашим захисникам і захисницям, так і людям, які постраждали внаслідок воєнних дій. Комунальні лікарні вже повернулися до режиму планових операцій.
«Нашим медикам зараз дуже складно. І фізично, і морально. Вони не тільки понаднормово працюють. Вони ще й бачать кожного дня те, що не бачать цивільні люди. Складні травми, важкі поранення, страх в очах дітей, які залишилися без кінцівок, біль в очах військових, які хочуть якнайшвидше повернутися до своїх товаришів на передову, щоб рятувати нашу землю. Наші медики бачать дуже багато. Але вони не здаються і стіною стоять за порятунок кожного, кого торкнулася ця війна», — прокоментував Куртєв
З початку війни у пологових будинках нашого міста народилося 410 дітей.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: