У Кушугумській громаді після обстрілу пошкоджено газопроводи
Суспільство | 09:36, 15.09.2025
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
У Кушугумській громаді Запорізького району після ворожого обстрілу зафіксували серйозні пошкодження газових мереж.
Аварійна бригада «Запоріжгазу» виявила майже 30 отворів на двох надземних розподільних газопроводах низького тиску. Пошкодження виникли через потрапляння уламків і займання.
Фахівці оперативно ліквідували всі витоки газу, однак без газопостачання залишаються 24 приватних будинки




Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.