У Комунарському районі спіймали крадія кабелів

Пригоди | 11:41, 26.09.2023
 Поделиться

Поделиться в

25 вересня у Запоріжжі патрульні виявили чоловіка, який випалював на вогнищі, ймовірно, крадені кабелі.
Про це повідомляє 061 з посиланням на обласну Патрульну поліцію. 
У Комунарському районі патрульні помітили клуби диму над лісополосою. Поліцейські вирішили знайти осередок займання, щоб попередити пожежу. У лісосмузі перебував чоловік, який випалював кабелі у вогнищі. При появі поліцейських він спробував втекти.
Виявилося, що 37-річний раніше мав проблеми з законом. На місце викликали слідчо-оперативну групу. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі затримали чоловіка, який наніс смертельні ножові поранення пасинку.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: