У енергодарців є шанс побачити правжній петриківський розпис у Запоріжжі

Регион | 23:02, 9.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сюди привезла свої нові роботи майстриня Наталія Рибак із Петриківки, що на Дніпропетровщині, де власне і зародився цей вид мистецтва. Художниця не тільки розповіла про свої роботи, а і провела для відвідувачів народний майстер-клас, яким зацікавились навіть іноземці, йдеться у сюжеті TV5

На майстер-клас з петриківського розпису до обласного художнього музею завітало чимало людей. Серед них і мандрівниця з Китаю, яка вперше почула про такий вид мистецтва. Вже 5-й день вона перебуває в Україні, сюди завітала одразу після Києва.

Майстер-клас проводить відома українська народна майстриня Наталія Рибак. Хоч на майстер-клас вона привезла фарби та професійні пензлі, але на батьківщині цього розпису малюють інколи іншим чином.

Також художниця відкрила свою виставку «Петриківський пишноцвіт», на якій представила близько 150 робіт. На них зображені не тільки українські візернуки, а і тварини та сільський побут. Нині це рідкість для петриківського розпису, каже майстриня.

До початку 20 століття такий розпис називали декоративним. За словами художниці, у Петриківці чи не кожна жінка володіє цим видом мистецтва.

Роботи Наталії Рибак можна буде побачити у обласному художньому музеї до осені.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: