У Бердянську ліквідували заступника голови окупаційної адміністрації, — ГУР

Пригоди | 16:36, 20.02.2025
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні у Бердянську Запорізької області вибухнула автівка з посадовцем окупаційної адміністрації. 

Про це повідомляє Головне управління розвідки

Детальніше:

За інформацією ГУР, 20 лютого о 6:05 біля будинку на Східному проспекті у тимчасово окупованому Бердянську вибухнув сірий автомобіль Renault Duster. У транспортному засобі перебував заступник голови окупаційної адміністрації Євгеній Богданов.

“До обов’язків російського загарбника входили, зокрема, контроль за фінансами в окупаційній адміністрації та організація будівництва  фортифікаційних споруд у тимчасово окупованих районах Запорізької області”, — зазначили у ГУР. 

Повідомляється, що ліквідований росіянин прибув до Бердянська після окупації міста у 2022 році. Загарбника призначили в окупаційну адміністрацію за протекцією російських спецслужб. 

 Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькому районі внаслідок атаки БПЛА отримала поранення жінка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: