У Бердянську більшість шкіл та дитсадків відправили на карантин

Суспільство | 23:32, 30.01.2024
 Поделиться

Поделиться в

В окупованому Бердянську епідемія грипу. Кількість хворих серед дітей значно підвищилась.

Про це в Телеграмі повідомляє начальниця Бердянської МВА Вікторія Галіціна. 

«Симптоми схожі на ГРВІ, однак висока температура тримається значно довше і не збивається. Більшість шкіл та дитсадків росіяни закрили на карантин і перевели в онлайн-формат навчання», — написала вона. 

В той же час, в місті є гострий дефіцит жарознижувальних. Галіціна повідомляє, що купанти віддають ліки для своїх поранених солдат, тоді як місцеві вимушені шукати звичайний ібупрофен по сусіднім містам.

«Важких» хворих також не госпіталізують, лікарні забиті недобитими ординцями», — додала вона. 

Бердянці стверджують, що ні від коронавірусу, ні від грипу вакцинація не проводилась.  В той час, як окупанти ще а листопаді запевняли, що план вакцинації виконали на 48% (майже 40 тисяч мешканців окупованих територій, за інформацією загарбників, були щеплені від грипу). 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: