Троє посадовців мерії Запоріжжя поїхали у закордонні відрядження

Політика | 15:24, 8.07.2025
 Поделиться

Поделиться в

Виконком мерії Запоріжжя погодив іноземні поїздки для в.о. міського голови і двох заступників мера.

Сьогодні міська рада Запоріжжя оприлюднила рішення виконкому від 2 липня, яким погоджено закордонне відрядження секретаря мерії Регіни Харченко і заступника мера Сергія Білова в Італію. Чиновники вирушили як делегати від Запоріжжя для участі у Конференції з відновлення України (URC 2025), яка проходить у Римі.

Закордонне відрядження Харченко і Білова триватиме тиждень з 7 по 13 липня. Витрати на проїзд, проживання, страхування і харчування покриватимуться коштом відряджених чиновників.

7 липня у мерії оприлюднили рішення про відрядження за кордон заступника мера Олександра Голтвенка до Польщі. 1 липня виконком погодив участь Голтвенка у тренінгу з цифровізації, який проходить у місті Ярочин.

Посадовець перебуватиме у Польщі 10 днів з 4 по 13 липня. Голтвенко вирушив у поїздку на власному авто. Витрати на проїзд, проживання, страхування і харчування посадовець оплачуватиме власним коштом.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області призначили нове керівництво прокуратури.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: