“Тримайтеся”: в Енергоатомі прокоментували викрадення заступника мера Енергодара та підтримали атомників

Суспільство | 16:14, 21.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Керівник ДП “НАЕК “Енергоатом” Петро Котін записав звернення до мешканців міста та співробітників ЗАЕС. 
“Важко стежити за тим, що відбувається зараз у Енергодарі, відбувається з ним, з вами, з нашою неймовірною ЗАЕС. Ми відчуваємо страшенну злість на тих, хто наважився принести лиха на нашу землю взагалі і в Енергодар зокрема. Ви опинились в іншій реальності, її важко сприйняти, бо все це не піддається здоровому глузду”, — сказав він. 
Він також акцентував увагу на тому, що Енергодар — це Україна і Енергоатом докладатиме зусиль, аби полегшити життя містянам та атомникам. 
“Вже третій день у полоні окупантів знаходиться мій товариш та колега Іван Самойдюк. Справжні патріот України. Саме він опікувався долею земляків і відповідав за гуманітарні вантажі до міста та забезпечення всім необхідним. Я впевнений, Іван не здається і не здасться. Сила духу його переможе окупанти не зламають. Тримайтесь енергодарці, тримайся Енергодар, рідна ЗАЕС”, — сказав він. 
21 березня, через інформацію про наміри силового розгону мирного мітингу в Енергодарі проти окупації та викрадення представників місцевого самоврядування, вирішили не проводити акцію на вулиці. У той же час в усіх містах-супутниках АЕС вийшли підтримати Енергодар та його мешканців.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: