«Терпсихора» запрошує на благодійну виставу

Общество | 22:35, 4.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Благодійна вистава модерн — балету «Терпсихора» «Навчи мене мистецтву маленьких кроків» пройде на сцені МПК «Сучасник» 14 січня о 15.00.

Хореографи Дмитро та Людмила Садовичи хотіли зробити благодійну постановку з метою збору коштів для тих, хто це потребує. Тим більше, що в грудні колективу виповнилося 30 років, і відзначити ювілей доброю справою було б доречно.

На жаль, наприкінці року розклад заходів у МПК був занадто щільним, але вже в першій половині січня «Сучасник» готовий прийняти на своїй сцені виставу модерн-балету, забезпечивши якісні звук та світло, а глядачам — затишну атмосферу.

  • Цього разу збір коштів буде проводитись на користь учня навчально-виховного комплексу номер 5 Назара Брабеця. Хлопчик страждає на важкий порок серця та потребує операції. Саме втручання буде безкоштовним, а от післяопераційний період  потребуватиме спеціальної реабілітації, на яку в родині не вистачає коштів. Назара виховує мама, вона працює нянею в дитячому садочку. Тож кожна копійка буде доречною.

Звичайно, квитки на цю виставу не будуть продавати — «вхід вільний», зазначено в афіші. Але кожен глядач зможе зробити добровільний  внесок для хлопчика, чиє сердечко потребує лікування.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: