Так що застрахував власник потрощеної автівки?

Общество | 13:56, 29.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

З приводу вчорашньої події, в якій постраждало авто енергодарця, досі йдуть обговорення в соцмережах. Недивно — місто маленьке, багато хто знає чоловіка, який втратив машину. І багато хто знає про ризики, які можуть трапитись на кожному кроці — ожеледиця (взимку), ями на дорогах (в будь-яку пору року), так само як і дерева, що можуть або впасти цілими, або «загубити» гілляку… Уберегтися тут неможливо. Але є варіант хоча б уникнути подальших матеріальних витрат.

Так, на своїй сторінці у Фейсбук представниця однієї з стархових компаній Олеся Коваленко коментує нещасний випадок та звертається до власників майна (в першу чергу — автомобілів)

13178765_1350801141613629_7528665035757428299_n

«Доброго дня. Звертаюсь до всіх водіїв, автовласників, дописувачив Енергодарських груп у Facebook та своїх френдів. Вчора в Енергодарі сталась форс-мажорна ситуація. Порив вітру завалив височенну тополю, а та впала на авто. Доволі неприємна ситуація, та я дуже радію, що машина стояла порожня, і ніхто не постраждав. На відео з місця події були коментарі Тараса Жироша (директора ПКВ) та Валентина Іващенка (довіреної особи автовласника). Валентин Іващенко сказав про те, що машина нібито застрахована, та страхова компанія не буде покривати збитки, бо «нехай платять винні, тобто ПКВ».

Прошу всіх вас розібратись, що є страхуванням наземного транспорту: КАСКО повне чи часткове, автозахист, або страхування майна? А що являється обов’язковим страхування цивільної відповідальності власників ТЗ?

Цей автомобіль мав тільки страховий договір, а саме автоцивілки, де ризиком є ДТП, в якому з вини водія постраждали інші люди або майно. До дерева, що впало на машину, це страхування не має ніякого відношення. Якби таке авто було застрахованим, то компанія відшкодовувала збиток у будь-якому разі — чи сухе було дерево, чи зелене, чи в належному місці стояв автомобіль, чи ні. А в даному випадку не може бути претензій до СК.

Чому пан Валентин сказав на відео, що машина застрахована, мені невідомо. І ми маємо багато клієнтів, які досі не розбираються, що саме вони страхують. Звертайтесь до страховиків, яким довіряєте. Убезпечте себе від неприємностей. Довіряйте ваші збитки страховим компаніям. Директор регіонального представництва КНЯЖА в Енергодарі, Олеся Коваленко»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: