Створили альтернативну систему живлення: енергетики повернули світло мешканцям селищ Балабине та Кушугум

Суспільство | 14:05, 10.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

Бригади «Запоріжжяобленерго» відновили електропостачання селищ Балабине та Кушугум, що були знеструмлені впродовж трьох діб внаслідок ворожих обстрілів.

За даними обленерго, без світла були 4,1 тисячі родин. Місця пошкоджень фахівці виявили за допомогою дронів.

Під час обстеження виявилось, що пошкоджені локації перебувають під інтенсивним ворожим вогнем, працювати там – надто небезпечно.

«Було ухвалено рішення створити альтернативну схему живлення для цих селищ. Технічно це складно, втім за два дні – впоралися, вчора близько дев’ятої вечора ці громади були заживлені», — розповів очільник «Запоріжжяобленерго» Андрій Стасевський.

Також енергетики працювали минулої доби на Вільнянщині та Новомиколаївщині. Протягом вівторка їм вдалось повернути світло до 21 населеного пункту, відновлено електропостачання 10,8 тисяч родин.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: