Старух говорить, що для росії ЗАЕС “як валіза без ручки”
Поделиться в
Копировать ссылку
Голова Запорізької ОВА Олександр Старух впевнений, що окупанти самі покинуть атомну станцію.
Про це він сказав в інтерв’ю виданню LIGA.net
"Енергодар розташований у такому місці, що це – глухий кут. І залишатися в ньому немає сенсу. Для них атомна станція – як валіза без ручки. Там нічого не зробиш", — сказав він.
За словами голови ОВА, Запорізька АЕС працює попри складну ситуацію. Атомники працюють під дулом автомата, а саме місто перебуває під постійним терористичним тиском.
На питання, чи будуть окупанти “чіплятись” за станцію, очільник області відповів:
“Ви мене питаєте про мотиви ідіотів. Я не можу зробити собі лоботомію, щоб зрозуміти цих людей. Уявіть собі: стріляти з танка в атомну електростанцію. Вони дивують своїм дебилізмом”.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.