Штат медпрацівників Енергодарської медсанчастини залишиться без змін

Общество | 14:00, 25.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

…навіть після передачі МСЧ на баланс міста, повідомляється на офіційному сайті Енергодарської міської ради.

19 жовтня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося друге засідання робочої групи з розгляду питання щодо передачі ДЗ “СМСЧ №1” з державної до комунальної власності міста.

    Члени робочої групи доповіли про виконання доручень, визначених на попередньому засіданні, зокрема, щодо проведення підготовчої роботи до здійснення процедури передачі Енергодарської медико-санітарної частини з державної до комунальної власності.
img_9435
    Начальник фінансового управління міської ради Олена Денисенко довела до відома присутніх інформацію про розрахунки економічних потреб установи.  Олена Володимирівна підкреслила, що скорочення штатної чисельності працівників медичного закладу після прийняття ДЗ “СМСЧ №1” на баланс міста, не передбачається. Окрім того, планується зберегти медичним працівникам 25% надбавку за складність та напруженість роботи.
      За результатами засідання вирішено підготувати проект звернення Енергодарської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо передачі ДЗ “СМСЧ №1” на баланс міста, який буде винесено на розгляд сесії міської ради, розпочати роботу щодо складання переліку технічної документації та проведення оцінки майна закладу, а також визначитися із юридичним статусом медико-санітарної частини після її передачі до комунальної власності міста.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: