«Щоб всі ходили і харкали на цей портрет»: на станції ЗАЕС вимагають повісити портрет Путіна та організувати святкування 9 травня

Суспільство | 12:20, 27.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Російські окупанти змушують персонал ЗАЕС повісити портрет Путіна та взяти участь в організації святкувань в Енергодарі до 9 травня.
Про це повідомив керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін в телеефірі, передає 061.
В Енергоатомі зазначають, що персонал станції працює під тиском загарбників, але технічно є зв’язок і є можливість контролювати українській стороні ядерну безпеку.
«Ми не можемо зараз гарантувати всі ті зобов’язання, що в нас є як у оператора стосовно ядерного матеріалу, що там зберігається. Фізична безпека там порушена. Російські загарбники контролюють ситуацію з проходом персоналу, зберіганням ядерного матеріалу і роботою з ним. Фактично персонал ЗАЕС погоджує всі дії з командиром загарбників, а їх там дуже багато – 500 солдат і важка техніка. Це недопустимо на цивільному ядерному об’єкті.
Персонал перебуває під дуже важким тиском. Остання подія з якою ці всі загарбники носяться: «організуйте 9 травня святкування з цими «колорадськими» стрічками та таке інше. Також з цією історією, що роблять вони в росії і вимогами повісити портрет Путіна на станції. Щоб всі, мабуть, ходили і харкали на цей портрет», — зазначив Петро Котін.
Також в адміністрації Енергоатома занепокоєні тим, що останнім часом почали фіксувати польоти крилатих ракет на низькій відстані над ЗАЕС.
«Президент також зазначав, що аби вони таким чином нас залякують або вони пристрілюються до наших ядерних об’єктів. Це дуже велика загроза, бо в будь-який час ця крилата ракета на дуже низькій висоті може потрапити до ядерного реактору і привести до катастрофи до усього світу», — зазначив Петро Котін.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ракети, що вдарили по Запоріжжю, пролетіли на низькій висоті над ЗАЕС
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: