СБУ повідомила про підозру двом мешканцям Бердянського району, які заради «посад» пішли на співпрацю з окупантами

Суспільство | 15:00, 27.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

Служба безпеки України повідомила про підозру псевдозаступникам голови окупаційної «Чернігівської військово–цивільної адміністрації Бердянського району». 
Силовики встановили, що мешканці Бердянського району, в обмін на лояльність ворога, активно почали співпрацювати з окупантами з широкомасштабного вторгнення, за що й отримали фейкові посади в окупаційній «владі». 
Про це повідомили в прес-службі СБУ.
Зазначається, що у новому статусі вони забезпечують безперешкодну роботу військової окупаційної адміністрації та допомагають поширювати «рускій мір» серед місцевих мешканців. 
Перебуваючи на посадах вони змінили більшість працівників підпорядкованих установ. На «звільнені» місця набрали однодумців. Всім, хто не погоджувались з діяльністю «нової влади», вони погрожували переслідуваннями та відправкою на «підвал», примушуючи до співпраці.
На виконання завдань своїх кураторів колаборанти проводили агітаційні заходи у Чернігівському районі. На них вони переконували мешканців району у тому, що росія тут назавжди та закликали до підтримки та допомоги окупаційним військам. 
Також зрадники, аби догодити окупантам та довести свою відданість, провели інвентарізацію об’єктів нерухомості для подальшої перереєстрації майна суб’єктів господарювання на баланс окупаційної влади. Окремо, була проведена перевірка нерухомості мешканців Чернігівської селищної територіальної громади, які виїхали на підконтрольну територію України. Усе майно, власники якого не з’явились для реєстрації, підлягало «націоналізації» у власність агресорів.
Слідчі УСБУ в Запорізькій області кваліфікували дії колаборантів за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора) Кримінального кодексу України. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: