Сапери бригади ТрО вилучили ракету «Граду», яка влучила в будинок мешканки села Запорізької області, — ВІДЕО
Поделиться в
Копировать ссылку
Під час обстрілу російських окупаційних військ одна з ракет "Граду" влучила у будинок мешканки одного з сіл Запорізької області. На допомогу жінці прийшли бійці Запорізької окремої бригади ТрО.
Про це повідомили на сторніці Запорізької окремої бригади територіальної оборони в соцмережах.
Ворожа ракета пробила стелю, стіну та застрягла в підлозі. Але, на щастя, снаряд не розірвався. Сапери інженерної роти Запорізької бригади ТрО обстежили місце події та прийняли рішення ліквідувати загрозу без підриву на місці, щоб ракета не зруйнувала будинок. Залишки ракети сапери вилучили з підлоги та вивезли для підриву на полігоні.
Як раніше писав 061, на Запоріжжі змінився графік віялових відключень світла.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.