Російські загарбники отримали наказ активізувати атаки безпілотниками по Запоріжжю, – ГУР

Суспільство | 15:56, 18.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

У Головному управлінні розвідки заявили, що російська окупаційна армія отримала наказ активніше атакувати цивільну інфраструктуру у Запоріжжі за допомогою FPV-дронів.

Російські загарбники з 58-ї армії рф отримали наказ збільшити інтенсивність ударів за допомогою FPV-дронів на оперативній глибині. Про це заявили у ГУР 18 червня з посиланням на отримані дані Департаментом активних дій.

“Ватажки російських окупаційних сил вимагають, зокрема, активізувати терор у Запоріжжі – бити по будь-яких цивільних об’єктах обласного центру”, – заявили у ГУР.

У ГУР зазначають, що військам загарбників пообіцяли збільшити обсяги постачання ударних дронів-камікадзе.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області внаслідок атак БПЛА постраждали троє людей.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: