російські солдати незадоволені командуванням та відмовляються воювати — аудіоперехоплення СБУ

Пригоди | 12:05, 12.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

 Службою безпеки України отримано чергові дані щодо небажання російських військових продовжувати воювати проти України.
Так, СБУ отримала інформацію, що свідчить про те, що особовий склад протитанкового взводу 30-ї окремої мотострілецької бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу ЗС РФ (30 ОМСБР, ВЧ №45893, місце дислокації — смт. Рощинський Волжський.), у ході військової агресії проти України всупереч своєму бажанню було перекинуто на територію України 24 лютого 2022 року для участі у бойових діях у Чернігівській області.
Під час збройного протистояння проти сил оборони України зазначений підрозділ росіян зазнав значних втрат у живій силі та військовій техніці. За словами російських військових, отриманих внаслідок перехоплення їхніх розмов між собою, більшість військової техніки протитанкового взводу перебувають у несправному стані, відсутня достатня кількість паливно-мастильних матеріалів, вище керівництво підрозділу систематично розкрадає та розпродає деталі до військової техніки, у військовій частині процвітає корупція та вимагання.
Після виведення протитанкового взводу 30 ОМСБР з України окремі військові з числа контрактників відмовляються від подальшої участі у військових діях в Україні, про що підготували відповідні рапорти.

Разом з тим, мають місце факти загроз таким військовим з боку керівництва 30 ОМСБР «перспективою» направлення матеріалів до прокуратури за державну зраду та позбавлення волі за порушення дисципліни.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: