російські пропагандисти використовують старі методи

Політика | 14:36, 11.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

 За інформацією з достовірних джерел у кремлі, путін не в дусі, м’яко кажучи… Летять голови не лише генералів, а й пропагандистів…
Незважаючи на те, що заморожені в офшорах рахунки та майно не мотивують, пропагандисти намагаються хоч якось виправдати мільярдні вкладення в українське питання. Отже, росіяни вирішили вдатися до старих методів 2014-2015 років: з метою психологічного впливу військовослужбовцям ЗСУ розсилаються повідомлення з фейковою чи спотвореною інформацією.
Наприклад, прес-служба 2 АК ОУРОВ підготувала такі смс-повідомлення: «Увага російські війська вже у Слов’янську!» «Останню дорогу на Дніпро ось-ось перекриють» «Родзинки взяли, котел скоро закриється!» «Для евакуації практично не залишилося часу, приступаємо зараз» «З завтрашнього дня припиняється поповнення боєприпасами та ПММ 24 та 30 омбр» «З завтрашнього дня припиняється поповнення боєприпасами та ПММ 44 та 58 омбр»
«Сьогодні в ніч командний пункт із Краматорська переміщується до Дніпра» «Приймайте екстрені заходи щодо евакуації поранених, російські війська незабаром замикають котел» «Всім необхідно організовано відійти у бік Дніпра, часу дуже мало» «Все повторюється як у Дебальцевому у 2015 році, котел неминучий».
Більше того, планується поширювати звернення військовослужбовців ЗСУ, які нібито добровільно склали зброю, із закликом відмовитися від виконання «злочинних наказів військово-політичного керівництва України», та добровільно скласти зброю, не чинячи опору підрозділам «ЛНР» та ЗС РФ.
Ще раз нагадуємо, НІЯКОЇ КАПІТУЛЯЦІЇ І ЗДАВАННЯ ПОЗИЦІЙ НЕ БУДЕ! УКРАЇНА ДО КІНЦЯ ВІДВІЮЄ СВОЇ ЗЕМЛІ! МИ СИЛЬНІ ЯК НІКОЛИ! ВЕСЬ СВІТ ДОПОМАГАЄ НАМ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ, ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА ЕКОНОМІЧНИМИ САНКЦІЯМИ! ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ! ДОВІРЯЙТЕ ПЕРЕВІРЕНИМ ДЖЕРЕЛА
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: