Російські окупанти повідомили владі Бердянську про необхідність співпрацювати

Суспільство | 12:48, 8.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні 8 березня російські окупанти зайшли до Центру життєзабезпечення Бердянську, що розташовується у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості. Але будівлю не захопили — російські загарбники пересвідчились, що в ній немає озброєних людей та покинули Центр життєзабезпечення. 
Про це повідомив секретар Бердянської міської ради Олександр Свідло, передає 061.
За його словами, росйські військоволсжубовці сказали, що не будуть чіпати мирне населення, але їм необхідно вибудувати співпрацю з місцевою владою. Інакше вони будуть шукати альтернативу.
— Я сказал, что я нахожусь на территории Украины, я представляю местную власть украинского города, ни о каком сотрудничестве речь идти не может. Наша задача: обеспечение жизнедеятельности города и гуманитарная помощь тому, кто в ней нуждается! Мы с этим справляемся и просим нам не мешать, — написав Свідло. 
Нагадаємо, 27 лютого російські окупанти зайняли адміністративні будівлі Бердянська, Олександр Свідло відмовився працювати під їх контролем та покинув приміщення виконкому. Йому вдалося забезпечити життєдіяльніть міста: працює транспорт, магазини, аптеки, нужденним роздають гарячі обіди, також створено колцентр, де приймають інформацію про потреби в ліках та життєво важливих медикаментах. Місцеві жителі щодня виходять на мітинги проти окупантів. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: