Російські окупанти підірвали частину боєприпасів біля ЗАЕС

Пригоди | 17:20, 14.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Російські окупанти вирішили "утилізувати" боєприпаси, які знаходились на майданчику Запорізької атомної електростанції, та підірвали частину з них. Загарбники планують і надалі здійснювати підриви поблизу енергоблоку №1.
Про це повідомили у телеграм-каналі "Енергоатому", передає 061.
Під час вибуху персонал атомної станції був змушений покинути свої робочі місця. 
— Рашистські недоумки підірвали частину боєприпасів на майданчику Запорізької АЕС біля руїн учбово-тренувального центру та енергоблоку N1. І планують далі здійснювати підриви на найбільшому ядерному об’єкті Європи, — написали в "Енергоатомі".
Чи змінився радіаційний фон на території ЗАЕС після вибухів, невідомо. Також у "Енергоатомі" повідомили, що підриви боєприпасів біля енергоблоку здійснювались за присутності представників "Росатому".
— Очевидно, що підриви боєприпасів на майданчику станції здійснюються за їхньою безпосередньою участю. Отже виходить, що Росатом теж бере участь у цьому тероризмі. Всі встановлені міжнародні правила і вимоги ядерної та радіаційної безпеки порушуються цим концерном, — додали в "Енергоатомі".
В "Енергоатомі" вимагають рішучих дій від МАГАТЕ та країн-членів ядерного клубу.
Як раніше писав 061, 4 березня російські окупанти взяли під контроль Запорізьку АЕС, персонал станції змушений працювати під тиском загарбників з автоматами. Окупанти завезли на ЗАЕС 11 людей з “Росатому”. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: