російські БТР розташовані у 60 метрах від 5-го реактора ЗАЕС, – британська розвідка

Суспільство | 10:57, 25.08.2022
 Поделиться

Поделиться в

В огляді розвідки Міністерства оборони Великої Британії про війну в Україні за 25 серпня йдеться про кілька основних ризиків для роботи Запорізької АЕС.
Про це повідомляє в Енергоатомі.
«21 серпня 2022 року супутникові зображення показали, що росія зберігає посилену військову присутність на станції та розмістила бронетранспортери в межах 60 метрів від реактора номер п’ять», – зазначається в документі.
Також зазначається, що російські війська, ймовірно, намагалися приховати транспортні засоби, припаркувавши їх під підвісними трубами і арками-проїздами.
"Британська розвідка припускає, що «росія готова використовувати будь-яку українську військову активність поблизу ЗАЕС у пропагандистських цілях». Міноборони Великої Британії виділяє кілька основних ризиків для безпеки роботи реакторів: «росія продовжує військову окупацію ЗАЕС. Основними ризиками для роботи реактора, ймовірно, залишаться збої в роботі систем охолодження реакторів, пошкодження його резервного джерела живлення або помилки працівників, які працюють під тиском", — додається в дописі. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: