Росіяни засудили мешканця окупованого Енергодару до 16 років позбавлення волі: в чому його заинуватили

Суспільство | 12:33, 15.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Росіяни засудили 55-річного жителя Енергодара Руслана Лаврика, який працював інженером радіо і телебачення на Запорізькій АЕС. Окупанти звинуватили його у нібито перерахуванні коштів на ЗСУ та передачі українським спецслужбам інформації про пересування та розміщення окупаційних військ.

Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов.

«Утворений окупаційною владою «запорізький обласний суд» виніс чоловіку вирок, призначивши йому 16 років позбавлення волі у колонії строгого режиму за фейковим обвинуваченням», — написав він.

За його словами, після тривалого полону і катувань наразі енергодарець має проблеми з серцем і потребує госпіталізації.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: