Росіяни вдарили КАБами поблизу зупинки громадського транспорту у Балабиному, — ФОТО

Суспільство | 12:22, 7.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні окупанти скинули КАБи на селище Балабине. Удари прийшлися поруч із зупинкою громадського транспорту.

Перші кадри з місця атаки оприлюднив в Телеграмі начальник Запорізької ОВА Іван Федоров. 

Люди, які перебували на зупинці, на жаль, загинули та дістали поранень.

На зараз за допомогою до лікарів звернулися троє поранених.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: