Росіяни вдарили КАБами поблизу зупинки громадського транспорту у Балабиному, — ФОТО
Суспільство | 12:22, 7.06.2026
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Сьогодні окупанти скинули КАБи на селище Балабине. Удари прийшлися поруч із зупинкою громадського транспорту.
Перші кадри з місця атаки оприлюднив в Телеграмі начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.
Люди, які перебували на зупинці, на жаль, загинули та дістали поранень.






На зараз за допомогою до лікарів звернулися троє поранених.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.