Ракетні удари по Запорізькому району: загинули троє людей, — прокуратура

Кримінал | 14:15, 26.01.2023
 Поделиться

Поделиться в

Минулої ночі російські окупанти нанесли два ракетних удари по об’єкту критичної інфраструктури у Запорізькому районі. Внаслідок ворожої атаки є людські жертви.
Про це повідомляє 061 з посиланням на обласну прокуратуру. 
26 січня о 3:40 російські загарбники здійснили два ракетних удари з “С-300” по об’єкту критичної інфраструктури, який розташований у Запорізькому районі. За попередньою інформацією, у результаті ворожої атаки загинули троє людей, ще семеро отримали поранення. 
Пошкоджено технічне обладнання і споруди. Обстріл призвів до пожежі, яку наразі ліквідували. 
О 10:00 окупанти здійснили повторний обстріл інфраструктурного об’єкту під час проведення пошуково-рятувальної операції і слідчих дій. За попередніми даними ніхто не постраждав. 
У прокуратурі зазначають, що дані про постраждалих від ракетних ударів уточнюються. 
Ворожу атаку кваліфікували як порушення законів і звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством (ч.2 ст.438 ККУ). 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі викрили спіробітника СБУ, який працював на російські спецслужби. 
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: