Рада прийняла закон про створення фонду ліквідації наслідків збройної агресії: як голосували запорізькі нардепи

Влада | 11:28, 21.10.2022
 Поделиться

Поделиться в

Верховна Ради України 19 жовтня 2022 року прийняла у другому читанні проект Закону щодо створення фонду ліквідації наслідків ( гуманітарних, соціальних, економічних), спричинених збройною агресією РФ проти України.
Про це повідомляє 061.
Гроші з фонду ліквідації наслідків збройної агресії підуть на будівництво, капремонт громадських будівель захисних споруд цивільного захисту; капремонт об’єктів критичної інфраструктури, пов’язаних з наданням послуг водо-, тепло-, електро- і газопостачання (які були зруйновані або пошкоджені внаслідок збройної агресії РФ); будівництво, реконструкцію, капремонт будівель для забезпечення житлом ВПО та осіб, які втратили житло внаслідок збройної агресії РФ.
Також передбачається закупівля медичного обладнання для лікарень, які постраждали від воєнних дій та/або були на тимчасово окупованій території та устаткування для шкіл, що знаходяться на територіях, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ;
Відомо, що кошти на цей фонд візьмуть з вилучення об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів.
На підтримку проекту виступили народні депутати, що представляють Запоріжжя та Запорізьку область – Сергій Штепа, Марина Нікітіна, Павло Мельник, Артем Кунаєв,  Юлія Яцик. Генадій Касай та Євген Шевченко.
Нардеп з депутатської групи "Партія "За майбутнє"  Сергій Мінько не голосував, а нардеп Михайло Крячко зі «СН», позафракційний Роман Соха, представники депутатської групи "Платформа за життя та мир" Володимир Кальцев та нардеп з окупованого Бердянська Олександр Пономарьов були відсутні на засіданні під час голосування.
 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: