Рада оборони Енергодара перейшла на цілодобовий режим роботи, місто в оточенні

Суспільство | 14:59, 1.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Всі служби Енергодару та ради оборони міста переведені на цілодобовий режим роботи. Місцева влада постійно підтримуємо зв’язок з військовими та с усіма гілками влади. Енергодар фактично ще знаходиться в оточенні. 
Про це сказав заступник міського голови Іван Самойдюк. 
“Наше місто фактично ще знаходиться в оточенні, а це і проблема із завозом продуктів харчування, і проблеми з пальним. Війна — є війна. Ми робимо все можливе, аби ті ресурси, які ми маємо, були розподілені раціонально аби забезпечити роботу всіх служб і підприємств на більший період часу”, — сказав він. 
Місцева влада також заспокоїла мешканців міста, запевнивши, що ніхто з енергодарців не лишиться голодним. 
“У нас є система взаємодопомоги і є певний ресурс продуктів на певний час. Друге -  у нас є ресурси пального і ми забезпечимо роботу комунальних служб, правоохоронних органів, ради оборони на той час, який дозволить нам протриматись, якомога більше. Хотілося б попросити, аби енергодарці економили ресурси. Бо скільки буде продовжуватись облога міста — ніхто не знає. Але ми працюємо над доставкою продуктів. Ми не одні. З нами вся Україна”, — додав він. 
Як раніше повідомлялось, 28 лютого, колонна техніки агресора спробувала зайти у Енергодар, але біля укріпленного блокпосту "Гради" і танки зустрів натовп розлючених місцевих жителів. Колонні прийшлось розвернутись назад. Мер Енергодару сказав, що така реакція буде завжди і ворога до міста не пустять.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: