П’ять коледжів Запорізької області отримають понад 110 млн гривень на нові майстерні та безбар’єрні простори

Суспільство | 17:40, 3.08.2026
 Поделиться

Поделиться в

П’ять закладів професійної освіти Запорізької області увійшли до переліку учасників державного проєкту «100 майстерень». На оновлення їхньої інфраструктури регіон отримає 110,3 млн гривень субвенції з державного бюджету. Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОВА.

Фінансування отримають:

  • Запорізький професійний коледж моди і стилю (зазнав ушкоджень внаслідок атаки КАБами);
  • Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти;
  • Запорізький технологічний професійний коледж «Моторобудівник»;
  • Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти;
  • Федорівський центр професійної освіти.

У навчальних закладах модернізують майстерні, лабораторії та навчальні кабінети, закуплять сучасне обладнання для практичного навчання, а також облаштують енергоефективні та безбар’єрні простори.

Зокрема, коледжі отримають нові верстати, зварювальне обладнання, 3D-принтери, робототехнічні комплекси, дрони, кухонне обладнання та сучасну аграрну техніку. Також планується покращити умови в гуртожитках.

Оновлення матеріально-технічної бази має допомогти студентам здобувати більше практичних навичок і швидше адаптуватися до потреб сучасного ринку праці.

Загалом цього року в межах проєкту «100 майстерень» фінансування отримають 107 закладів освіти по всій Україні. На реалізацію програми з державного бюджету виділено 860,4 млн гривень. Проєкт реалізується за підтримки програми Європейського Союзу Ukraine Facility.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: