Протягом цієї ночі і ранку було успішно відбито атаки ворога, — ЗОВА

Суспільство | 09:09, 28.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Протягом цієї ночі і ранку було успішно відбито атаки ворога, але бої тривають на напрямках населених пунктів Гуляйполе та Запоріжжя. 
Про це повідомляє речник ЗОВА Іван Арєф’єф. 
“Морально-психологічний стан військ ворога оцінюється як вкрай низький. Але злочинне військово-політичне керівництво російської федерації, знаючи реальний стан справ в своєму ординському війську, не відмовляється від ведення війни, більше того, навіть не шкодуючи свого особового складу, який деморалізований, виснажений та голодний… Як повідомляють наші воїни, росіяни — боягузи та нелюди, вони не забирають тіла своїх загиблих із поля бою”, — йдеться у коментарі. 
За інформацією Командування Медичних сил Зброи‌них Сил України, окупанти з метою дискредитації Сил оборони України росіяни знімають та поширюють постановні відео з нелюдським ставленням нібито «українських військових» до «російських полонених». 
В ОВА наголошують: військовослужбовці ЗС  України та інших законних військових формувань України неухильно дотримуються норм міжнародного гуманітарного права.
 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: