Продовження сесії за традицією виявилося з продовженням

Политика | 18:25, 12.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 12 травня, для продовження 12 сесії міськради в конференцзалі мерії зібралися 28 депутатів. На порядку денному стояло 14 питань, які не були розглянуті під час минулого засідання. Крім того, від депутатів поступило 5 пропозицій щодо внесення питань додаткових – про встановлення ставок єдиного податку, про договір позички між КП ПКВ та КП «Промінь» — з метою забезпечити можливість відкриття пляжу «Сонячний». Ще одна пропозиція стосувалася роботи двох модульних туалетів. А от наступні три викликали емоційне обговорення в залі. Депутат Якушев вніс питання щодо зняття обмежень з міського бюджету, яке заблокувало виконання багатьох робіт в місті. А головне – виплату зарплати працівникам КП ПКВ. Колеги з депкорпусу нагадали, що поки що не отримали звітів про витрачання 50 мільйонів тгривень нашими комунальниками, саме через те на бюджет поклали обмеження. А деякі висловили думку розблокувати лише зарплатню, але Сергій Холод розчарував: розблоковуючи одне, втрачається контроль над рештою, тож потім відповідей на питання «де гроші поділи?» доведеться чекати ще не один рік… На що від Павла Музики почулося звинувачення в тому, що «ви залишили людей без коштів на існування» Цією фразою депутати та мер перекидувалисчя ще деякий час, проте залишилися взаємно ображеними.

Неочікувана пропозиція поступила щодо переголосування питання про прийняття медико-санітарної частини в комунальну власність. Невідомо, що трапилось, але цей момент раптом став таким важливим, що неприйняття СМСЧ на баланс міста під час минулого засідання ради стало неприйнятним. Але Сергій Холод здивувався: невже він пропустив обіцяні мером громадські слухання. Ні, не пропустив. Так чому раптом терміново знадобилося приймати лікарню на баланс міста, не обговоривши деталей?

Остання пропозиція – переглянути питання щодо ліквідації КП «Доркомунгосп». Всі ці додаткові питання внесли до порядку денного і стали до роботи. Забігаючи наперед скажемо, що працювали довго, але встигли розглянути лише 4 питання, і ті не прийняли. Серія неприйняття рішень почалася питанням про оприлюдення інформації. Сергій Холод зачитав список вимог до розпорядників бюджетних коштів — це розміщення на сайтах (як підприємств, так і міськради) надходжень, актів виконаних робіт, іншої кошторисної документації, і пропозиція. Це і наявність електронних резервних копій… Але, на жаль, під викрики «Ганьба» з глядацької частини залу, рішення «завалили»

00145.MTS.00_01_49_23.неподвижное изображение001

Наступне неприняте рішення стосувалося перевірки наявності належного забезпечення збереження первинної документації в КП ПКВ. Але депутатам здалося, що перевіряти нема чого – все вже перевірено.Артем Дубков, нагадавши про свою юридичну освіту, назвав такий проект «маслом масляним», адже комунальників перевіряло і КРУ, і прокуратура, і суд розбирався. А Анатолій Анохін знов нагадав про втрачені документи, без яких перевірки не мають сенсу.

00145.MTS.00_02_28_01.неподвижное изображение003

Голосування з питання здійснення електронних закупівель також виявилося провальним. Так само як і те, що стосувалося визнаня позову – мова йшла про так зване скорочення штатів в КП ПКВ, яке, на думку частини депутатів, є незаконним. На цьому моменті згадали про регламент, який вимагав оголосити 15-тихвилинну перерву. Депутати трохи попручалися та погодилися відпочити, щоправда, потім до залу засідань не повернулися деякі. Як всі, мабуть, здогадалися, це були представники групи 15+, які знову заявили про своє небажання просто забезпечувати кворум, коли до їхньої думки не дослухаються.

Через те, що 12-ту сесію закрити не вдалося, проведення завтра 13-ї довелося скасувати.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: