Правоохоронці евакуювали з Комишувахи і Таврійського двох людей
Суспільство | 13:24, 9.05.2026
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Через збільшення кількості дронових атак в деяких громадах Запорізької області погіршується безпекова ситуація. Правоохоронці закликають мешканців виїжджати з таких громад в більш безпечні місця.
Вчора із Комишувахи правоохоронці евакуювали жінку, а із Таврійського — чоловіка.
« У разі потреби звертайтеся на спецлінію 102 — не наражайте себе та рідних на небезпеку», — закликають в Нацполіціі.
Евакуацією також займаються волонтери гуманітарної місії «Проліска» і «Артек».
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.