Правоохоронці евакуювали з Комишувахи і Таврійського двох людей

Суспільство | 13:24, 9.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Через збільшення кількості дронових атак в деяких громадах Запорізької області погіршується безпекова ситуація. Правоохоронці закликають мешканців виїжджати з таких громад в більш безпечні місця.

Вчора із Комишувахи правоохоронці евакуювали жінку, а із Таврійського — чоловіка.

« У разі потреби звертайтеся на спецлінію 102 — не наражайте себе та рідних на небезпеку», — закликають в Нацполіціі. 

Евакуацією також займаються волонтери гуманітарної місії «Проліска» і «Артек». 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: