Працівникам ЗАЕС встановили надбавку на зарплату: скільки і коли виплатять
Поделиться в
Копировать ссылку
Працівники Запорізької атомної станції отримають надбавку на зарплату у розмірі 20%. Її будуть нараховувати, починаючи з 4 березня (день захоплення станції).
Про це повідомляє Телеграм-канал "Енергодар".
Надбавку виплатять одноразово в день звільнення станції від окупантів.
Таке рішення було прийнято НАЕК "Енергоатом" та Профспілковий комітетом з метою підтримки атомників та членів їх сімей, які мешкають в окупованому Енергодарі.
В Енергоатомі говорять, що тільки завдяки героїзму та самовідданості персоналу ЗАЕС вдалось уникнути катастрофи.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.