Повітряна тривога під час уроку: в мерії Запоріжжя роз’яснили, як відбуватиметься навчальний процес

Суспільство | 21:47, 29.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

З 30 березня у Запоріжжі відновлюється у школах та у позашкільних закладах освіти процес дистанційного навчання. Це стосується учнів абсолютно усіх класів – з першого по одинадцятий.
В.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв надав роз’яснення і пояснив, що робити, якщо під час уроку лунатиме сирена. 
“Усі ми розуміємо, що під час уроків може пролунати сигнал повітряної тривоги. Це зараз наша реальність. У такому випадку викладачі повинні спокійно сповістити учнів про оголошення можливої небезпеки, припинити заняття та нагадати дітям, що їм потрібно пройти до укриття. Якщо тривога лунатиме недовго, то уроки продовжаться за розкладом. Якщо ж вона перевищить навчальний час, то заняття будуть припинені. Також ми прийняли рішення про те, що якщо вночі сирени будуть тривати дуже довго, то зранку наступного дня уроки розпочнуться пізніше запланованого часу”, — сказав він. 
Вчителям дозволили працювати там, де їм зручно. Тобто вони можуть також залишатися вдома.
У дитячих садочках заняття поки відновлюватися не будуть.
Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Запорізької області навчальни процес поки не відновлюється. Діти відправлені на канікули до 1 травня.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: