Пошкоджені газопроводи, електромережі, зруйновані будинки: ворог завдав шкоду цивільній інфраструктурі Запорізької області

Суспільство | 10:57, 14.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

Минулої доби внаслідок обстрілів було пошкоджено газопроводи середнього тиску у селі Новоандріївка Оріхівської громади та розподільні газопроводи низького тиску у м. Оріхів. 
Про це у Телеграм-каналі повідомляє ЗОВА. 
Також додається, що в Оріхові вдалось усунути завдані внаслідок обстрілу того ж дня пошкодження розподільного газопроводу низького тиску. 
В ОВА зазначають, через постійні обстріли з боку ворожих військ в області повністю зруйновано або частково пошкоджено 1 472 домоволодіння.
На сьогодні, 14 червня, за наявною інформацією на сьогодні по області без газопостачання знаходиться 81 112 абонентів у 107 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.
Через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 21 997 абонентів у 78 населених пунктах Запорізької області.
По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електрообладнання аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових пошкоджень та відключень не зафіксовано.
Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень у інших населених пунктах області проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.
Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району. 
Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: