Поліція вивезла з двох громад Запорізької області двох людей
Суспільство | 12:29, 14.12.2025
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Через загострення безпекової ситуації з прифронтових громад області триває евакуація населення. Минулої доби правоохоронці вивезли двох людей із Верхньої Терси та Малокатеринівки.
Про це повідомили в поліції.
Зазначається, що правоохоронці вивезли двох жінок віком 61 та 86 років.
Поліція Запоріжжя закликає громадян виїжджати до більш безпечних місць.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.