Поліцейські провели евакуацію сімох мешканців Запорізького району

Суспільство | 09:57, 22.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Вчора у Запорізькій області співробітники поліції вивезли у безпечніші райони пʼятьох дорослих і двох дітей.

21 травня поліцейські проводили евакуацію мешканців з чотирьох населених пунктів Запорізького району. Про це повідомили в обласній Нацполіції.

У Новомиколаївці виїхати погодилася жінка з дитиною, у Юрківці – чоловік і жінка, у Одарівці – двоє жінок. Також поліцейські евакуювали дитину з Новоолександрівки.

Мешканці прифронтових населених пунктів можуть звернутися за допомогою у проведенні евакуації на лінію “102”.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області усунули перебої з електропостачанням у 21 населеному пункті.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: