Поліцейські евакуювали з прифронтового Приморського 67-річну жінку

Суспільство | 15:17, 15.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Мешканку Приморського Василівського району вивезли у безпечніший район, попри небезпеку атак дронами.

На евакуацію з прифронтового населеного пункту погодилася 67-річна жінка. Про це повідомили у обласному управлінні Нацполіції 15 вересня.

“Виїзд був надзвичайно небезпечним – ворожі дрони активно патрулюють небо над Приморським, довколишніми дорогами та безжально атакують усіх”, – зазначили у поліції.

Жінку разом з її котом вивезли у безпечніший район.

У поліції закликають до евакуації мешканців прифронтових населених пунктів. За останній тиждень у Приморському внаслідок ворожих атак загинули троє мирних мешканців.

Раніше 061 повідомляв, що у передмісті Запоріжжя відновили електропостачання після ворожого обстрілу.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: