Починається евакуація з Енергодара до Запоріжжя

Суспільство | 10:26, 9.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 9 березня, під егідою Червоного Хреста організовується гуманітарний коридор із Запоріжжя до Енергодара, та зелений — для евакуаціі населення — до міста Запоріжжя. 
Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов. 
У Телеграмі він написав, що з 9:00 — оголошено  режим припинення вогню. Орієнтовно з 12:00 до 13:00 в Енергодар буде доставлено інсулін, деякі медикаменти та сухі продути для подальшоі організації безкоштовних соціальних їдалень в школах та підтримки найбільш незахищених категорій населення. 
На зворотному шляху автобуси будуть забирати мирних жителів, бажаючих виїхати з Енергодара. 
Люди, які мають особистий транпорт, можуть сформувати колону та йти услід за автобусами. Важливим моментом є те, що всі автобуси та особистий транспорт повинні мати маркування у правому верхньому куті лобового скла у вигляді червоного хреста. 

Місце збору громадян для евакуації  — ділянка дороги на вулиці Курчатова, від «червоного» будинку до набережної вбік прогулянкового каналу.
Збір мешканців міста та жителів сусідніх сел орієнтовно з 12:00 до 13:00. З собою обов’язково мати документи. Людей просять брати з собою мінімум речей. Тільки в об’ємі ручноі поклажі.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: