Поблизу Мелітополя у окупантів сталися вибухи

Суспільство | 08:44, 5.09.2023
 Поделиться

Поделиться в

Вчора після 21-ї вечора в селищі Веселе сталися гучні вибухи.
Про це в Телеграмі повідомляє міський голова Мелітополя Іван Федоров.
"Безперервно гучно було у районі Веселого — за 50 кілометрів від Мелітополя. Настільки потужно, що мешканці селища відчували тремтіння землі, а мелітопольці на північному сході міста чули віддалені звуки вибухів", — написав він.
Наразі подробиці від військових немає 
Нагадаємо, кілька днів тому вибухи стався в Кінських Роздорах, в місці, де харчувалися окупанти та зберігали свою військову техніку.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: