Племзавод «Степний» назавжди отримав приз імені Марії Сардак

Регион | 12:17, 4.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

За підсумками обласного змагання колективів молочних ферм, обслуговуючих сільськогосподарських молочних кооперативів, доярок за збільшення виробництва молока на приз імені Марії Сардак переможцем у змаганні визнано колектив молочного комплексу ПАТ «Племзавод «Степний» Кам`янсько-Дніпровського району.

З цієї нагоди у господарстві відбулося урочисте вручення призу імені Марії Сардак завідувачу молочного комплексу ПАТ «Племзавод «Степний» Галині Бекасовій. Привітали переможців заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу.

Як неодноразовому переможцю обласного змагання на приз імені Марії Сардак  перехідний приз залишився в колективі молочного комплексу назавжди.

У господарстві збільшено виробництво молока,  надій на корову зріс на 1449 кг і склав 10873 кг. Таким чином господарство подолало десятитисячний рубіж по надою молока на одну корову, що є найвищим показником у Запорізькій області.

Сьогодні середньодобовий надій молока на одну корову складає 27 кг, щоденно виробляється більше 20 тонн молока.

У господарстві здійснюється повний цикл виробництва молока та молочної продукції. Молоко охолоджується, передається на свій молокозавод, де виробляється молоко, сметана, кефір, ряжанка, тверді сири та вершкове масло.

Продукція ПАТ «Племзавод «Степний» Кам`янсько-Дніпровського району може впевнено конкурувати з європейськими виробниками. На підприємстві створено повний цикл агропромислового виробництва – від вирощування зернових культур до виробництва молочної та м’ясної продукції.

На Х Міжнародному молочному конгресі з питань стратегії молочного бізнесу та технології виробництва молока директор підприємства Анатолій Волков отримав нагороду «За високий внесок у розвиток молочного скотарства України».

Відзначився ПАТ «Племзавод «Степний» і на ХХIХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017», де був представлений в експозиції найкращих досягнень у тваринництві, харчовій та переробній галузі, провідних виробників експортно орієнтованої та інвестиційно привабливої продукції Запорізької області. Колектив підприємства нагороджено дипломом.

У 2017 році вперше в області на базі племзаводу проведено Національний День Ферми, в якому взяли участь керівники та спеціалісти молочнотоварних ферм з усіх регіонів України.

Господарство  постійно бере участь у виконанні обласної Програми розвитку молочного скотарства в сільськогосподарських  підприємствах Запорізької області на 2014-2018 роки.

За минулі два роки тут прирощено 150 голів дійної череди, тож на сьогодні утримується 800 корів. Це найбільша кількість корів серед сільгосппідприємств регіону.

 

Як зазначив Олександр Бабанін, досягнення господарства стали можливими завдяки впровадженню передових методів господарювання, практичному застосуванню новітніх технологій, що в свою чергу дозволяє підіймати життєвий рівень сільського населення.

 

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: