Після удару по Хортицькому району в лікарнях перебуває 12 людей
Суспільство | 21:16, 8.06.2026
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Внаслідок атаки по Хортицькому району кількість постраждалих зросла до 24.
Про це повідомили в ДСНС України у Запорізькій області. 


Раніше ми писали про те, що ворожий «Шахед» впав поблизу зупинки громадського транспорту. Серед постраждалих 5 дітей.




Відомо, що внаслідок удару дві жінки загинули.












Наразі 12 людей, з них 4 дітей, перебувають у лікувальних закладах. Їм надається уся необхідна допомога.
Психологи ДСНС надали допомогу 24 громадянам, з них 3 дитини.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.