Після удару по Хортицькому району в лікарнях перебуває 12 людей

Суспільство | 21:16, 8.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

Внаслідок атаки по Хортицькому району кількість постраждалих зросла до 24.

Про це повідомили в ДСНС України у Запорізькій області. 

Раніше ми писали про те, що ворожий «Шахед» впав поблизу зупинки громадського транспорту. Серед постраждалих 5 дітей.

Відомо, що внаслідок удару дві жінки загинули.

Наразі 12 людей, з них 4 дітей, перебувають у лікувальних закладах. Їм надається уся необхідна допомога.

Психологи ДСНС надали допомогу 24 громадянам, з них 3 дитини.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: