Після удару по автозаправці у Запоріжжі поранені дві жінки

Суспільство | 15:26, 21.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

Російські війська атакували безпілотником автозаправну станцію у Запоріжжі. Внаслідок удару поранення дістали дві жінки віком 40 та 45 років.Про це повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Спочатку було відомо про одного постраждалого. Згодом кількість поранених зросла до двох. Обидві жінки отримали поранення, медики надають їм усю необхідну допомогу.

Нагадаємо, раніше Іван Федоров повідомляв, що ворог атакував безпілотником одну з автозаправок у Запоріжжі. Після удару на місці працювали екстрені служби.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: