Підприємці з Токмаку розповідають, що їм погрожують «віджати бізнес», якщо вони не згодні на відкати

Суспільство | 10:56, 18.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Нещодавно у Токмаку окупаційна влада зібрала підприємців аби розповісти їм умови за яких можна продовжити свою діяльність.
Про це повідомляє 061 з посиланням на поінформовані джерела у Токмаку.
Відомо, що податок на найманих працівників залишається таким же, але зверху ще потрібно платити близько 30% відкату з прибутку і лише готівкою. Гроші потрібно віднести в зазначені місце. Якщо комерсанти на це погоджуються, то їм гарантуються зелені коридори по всім блокпостам на окупованих територіях і товар ніхто не буде віднімати, як це робиться зараз
Люди, що ходили на ці збори підтверджують, що товар продуктовий та непродуктовий дозволяється привозити із Криму та складів, які планують розташувати на інших окупованих територіях Запорізької області – Бердянську, Мелітополю. В сторону тих територій, що контролюються Україною, їздити категорично заборонено.
Місцевому бізнесу повідомили, що якщо вони не погоджуються працювати таким чином і не відкриють свої магазини, то окупанти будуть зривати замки, ставити туди своїх людей, які хочуть перейняти цей бізнес. Таким чином, фактично мова йде про шантаж і захоплення бізнесу, що люди будували роками.
Нагадаємо, раніше ми писали, що в Дніпрорудному будуть віддавати окупантам 20% прибутку. В місті вчора було чути постріли.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: